بانک کتاب آرمان پژوهان

با توجه به این نکته که شما دکتر گرامی در این مقطع از کتاب های فراوانی که اکثراً کمیاب می باشند استفاده می نمائید و باتوجه به ترافیک و آلودگی شهر و اتلاف وقت برای جستجو کتاب مورد نظر میان انتشارات و فروشگاههای گوناگون و به ویژه برای دوستان شهرستانی که جهت دسترسی به محل ارئه کتاب دارای محدودیت می باشند، آرمان پژوهان با توجه به رسالت خود که خدمت رسانی به شما دکتر گرامی است اقدام به تهیه و ارسال کلیه کتاب ها نموده است تا بلکه بتواند گامی هر چند کوچک در جهت رفاه، آرامش شما برداشته باشیم. پس همین حالا شماره بانک کتاب ما را در دفتر تلفن خودتان وارد کنید!

تصویر - کتاب

سفارش غیر حضوری

شما دکتر عزیز از طریق صفحه بانک کتاب سایت و یا تماس تلفنی می توانید کلیه کتاب های خود را به ما سفارش دهید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید .

بهترین قیمت عرضه

قابل توجه دوستان گرامی، کلیه کتاب های ارائه شده به قیمت خود کتاب عرضه می گردد و هیچگونه وجه اضافی دریافت نمی گردد .

ارسال سریع

پس از ثبت سفارش شما کارشناسان ما سریعاً نست به تهیه و ارسال کتاب های شما اقدام نموده که برای دوستان تهرانی از طریق پیک و برای عزیزان شهرستانی از طریق پست در کمترین زمان ارسال می گردد .

گارانتی بازگشت وجه

در صورتی که کتاب ارسالی برای شما با مشخصات دریافت شده از شما که مورد تائید شما گردیده هماهنگی نداشته باشد و یا کتاب از نظر فیزیکی آسیب دیده باشد پس از عودت محصول هزینه پرداختی توسط شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد .

مشاوره قبل از خرید

شما می توانید با کارشناسان ما قبل از اقدام به خرید مشورت نموده و اطلاعات کافی و مناسب را برای بهترین انتخاب دریافت نمائید.

[quform id="1" name="فرم سفارش کتاب"]