پژوهش

چرا گروه پژوهش آرمان پژوهان؟

واحد پژوهش آرمان پژوهان به عنوان اولین مرکز تخصصی دکتری ایران از سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود . این گروه پژوهشی با همکاری متخصصین و اساتید دانشگاهی به منظور مشاوره و پشتیبانی پایان نامه و رساله و مقالات در تمامی مراحل همراه دانشجویان بوده و در این مدت افتخار میکنیم به رضایت شما دانشجویان در بالاترین حد ممکن رسیده ایم.

تیم متخصص و نخبه:

بعد از گذشت پنج سال فعالیت در امور پژوهشی شامل مشاوره در امور پایان نامه، پروژه، طرح پژوهشی و سازمانی، مقالات و ترجمه تخصصی، توانسته ایم تیمی حرفه ای در خدمات آموزشی برای تمام رشته های تخصصی گردآوریم. این متخصصان که از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه های تهران، امیرکبیر، علم و صنعت ، علامه ، شهید بهشتی و… هستند دغدغه آموزش  دارند. بر این باوریم آموزش و پاسخگویی مسئولانه در  انجام پروژه های تخصصی طی این سالها بهترین تبلیغ و دلیل اعتماد شما عزیزان بوده و هست.

پشتیبانی پروژه:

دریافت پشتیبانی بعد از اتمام پروژه نگرانی اصلی دانشجویان می باشد. ارتباط مستقیم و آسان با متخصصان و ارائه خدمات آموزشی بدون محدودیت ، رفع اصلاحات بدون محدودیت و در چهارچوب پروژه تعریف شده، ارائه تمامی فایلهای نرم افزاری و پشتیبانی صحت فایلهای پروژه ، از مواردیست که برای از بین بردن نگرانی شما عزیزان نسبت به پروژه تان در نظر گرفته ایم. شما می توانید از طریق تلفن  پیامرسان یا ایمیل، درخواست خود را برای پیگیری به صورت مکتوب ارسال نمایید. تیم پشتیبانی آرمان پژوهان در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود.

روند انجام کار:

۱- ثبت سیستمی اثر توسط متقاضی

۲- بررسی ۴۸ ساعته اثر پژوهشی و ارسال ایمیل پلن پیشنهادی (فهرست مطالب پیشنهادی) توسط موسسه

۳- توافق در خصوص نحوه همکاری موسسه با فرد متقاضی مبنی بر:

  1. موضوع یابی :

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر موضوع یابی و سوژه یابی اثر پژوهشی موسسه اقدام به این موضوع می کند.

  1. جمع آوری پیشینه:

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر جمع آوری منابع و پیشینه اثر پژوهشی موسسه به جمع آوری منابع پژوهش می پردازد.

  1. مشاوره نگارش:

در صورت در خواست متقاضی مبنی بر مشاوره و آموزش نگارش اثر پژوهشی، موسسه به صورت گروهی و خصوصی کلاس های آموزش نگارش اثر پژوهشی برگزار می کند.

  1. مشاوره و انجام اصلاحات:

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر اصلاحات اثر پژوهشی، موسسه در اولین زمان پس از بررسی به انجام امور اصلاحی می پردازد.

  1. انجام امور ویرایستاری و صفحه بندی:

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر انجام امور ویرایستاری و صفحه بندی اثر پژوهشی، موسسه در اولین زمان به ویراستاری اثر پژوهشی می پردازد.

  1. انجام امور ترجمه:

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر انجام امورترجمه اثر پژوهشی (شامل صفحه جلد و چکیده)، موسسه در اولین زمان کار را به گروه ترجمه تحویل می دهد.

  1. شبیه سازی جلسه دفاع و ارائه پروژه:

در صورت درخواست متقاضی مبنی بر شبیه سازی جلسه دفاع و ارائه پروژه، موسسه در در جلسه ای متشکل از اساتید این جلسه را تشکیل داده تا از اضطراب ها و استرس های متقاضی به شدت کاسته شود.